Září 2012

The vampire diaries-synopse 4x01

25. září 2012 v 19:53 | Kikul |  TDV novinky
Oficiální synopse prvního dílu, od kterého nás už dělí "jen" 3 týdny, je konečně na světě a možná vám odpoví na některé vaše otázky. Jak už to ale většinou bývá, spíše se objeví několik dalších...

Oficiální synopse
ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, která jí naháněla hrůzu, se stala skutečností - zemřela s upíří krví ve svém systému a teď musí projít hrozivou proměnou a stát se upírem ... nebo čelit jisté smrti. Stefan slíbí Eleně, že s Bonnie vyčerpají každou možnou cestu, jak ze situace ven. Damon je ale na Stefana naštvaný, že vůbec v první řadě nechal Elenu zemřít. Bonnie zaplatí strašnou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Ve výjimečném okamžiku soucitu je Rebekah hluboce dojata Stefanovou a Eleninou vzájemnou oddaností. Nakonec pastor Young a členové městské rady začnou shromažďovat upíry a jejich spojence, což vede k nečekané tragédii.

Info
Režie: Chris Grismer | Scénář: Caroline Dries
Hlavní role: Nina Dobrev (Elena Gilbertová), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennettová), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice Accola (Caroline Forbesová), Zach Roerig (Matt Donovan), Joseph Morgan (Klaus)
Vedlejší role: Michael Reilly Burke (pastor Young), Claire Holt (Rebekah)
Trailer