Březen 2012

The vampire diaries-Paul Wesley pro TV Line

22. března 2012 v 18:27 | jessmax♥
Jaký úspěšný bude Stefan na své nové cestě sebeovládání?
To řekne jen čas. Víte, nemyslím si, že Stefan se v dohledné době vrátí k odtrhávání hlav a bude šíleně neovladatelný, ale nevím. To je jedna z nejdůležitějších věcí o Stefanovi, že nezáleží na tom, jaký sebeovladatelný se stane a jak se stabilizuje, já jako herec vždy cítím nebezpečí za rohem, že by potenciálně mohl někomu odtrhnout hlavu během jedné minuty. To je to, kvůli čemu je takový zajímavý a dynamický.
Elena ho uviděla, jak se krmí. Co to znamená pro jejich vztah v následující epizodě?
Je to jen další důvod, proč mu nemůže věřit, další důvod proč ho od sebe odstrčit a říct si, "Bože, tento chlap je zcela bez kontroly a není pro mě ten pravý." Toto osvětlí realitu jejich vztahu, do kterého se mezi ně dostalo už tolik temnoty, že je téměř nemožné se dostat zpět.

Byla to opravdu velmi těžká série pro Elenu a Stefana. Můžeš fanouškům říct něco o tom, zda je tu pro ně naděje?
Fanoušci by rozhodně měly zachovávat naději … Věc, kterou si třeba zapamatovat je, že láska Stefana a Eleny je tak silná a byla základem 1.série - to jste si nemohli úplně nevšimnout. Fanoušci by si měli být rozhodně vědomi skutečnosti, že Stefan a Elena jsou velmi velká možnost.
A ty doufáš, že se hned dají dohromady? Je to něco, co by si rád viděl?
Není to nutné, ale také nejsem proti tomu. Jen mám takový pocit, že věci se musí stát přirozeně a nechci, aby to bylo z donucení. Nechci, aby bylo divákům špatně z nějakého vztahu. Úplně pravdivě, myslím, že se museli rozejít - a myslím, že se nakonec budou muset dát zpět dohromady.
Zatímco nebyli spolu, Elena se dost sblížila s Damonem. Jaký má Stefan pocit z tohoto vztahu a z toho, jak se rozvinul?
Je tu něco, jako ve smyslu zrady, ale také je zde v divném smyslu nezbytnosti.Stefan klesl na temnou cestu a velmi svědomitě se o tom sám rozhodl. Byl si vědom skutečnosti, že mezi Damonem a Elenou je malá jiskra. Takže si nemyslím, že tím byl zcela zaskočen. A v téže době, podivným způsobem - tím nejfantastičtější a najzvrátenejším způsobem - bratry to přivedlo na místo přátelství, kvůli tomu, že jsou oba zamilovaní do stejně, dívky.
Epizoda "1912″ zahrnovala velký zvrat s Alaricem a jeho prstenem. Obrátí se Elena na Stefana, aby jí pomohl s tímto problémem?
Ano, přesně tak. Toto je dá dohromady - tato malá mise. Přijde za Stefanem, aby jí pomohl a nějakým způsobem se rozhodne, že jí pomůže. Ta mise je to, co je sblíží a dovolí jim popovídat si o jejich vlastním vztahu. Slouží jim jako pozadí v jejich příběhu.
Sage je tento týden zpět v Mystic Falls. Co můžeš říct o jejím návratu a co to znamená pro Damona a Stefana?
Znamená to, že na nich bude mít negativní vli, na nich obou, ale zejména na Damona. Je mnohem chytřejší a silnější, takže z tohoto pohledu je pro ně i hrozbou. Rozhodně není jen taková maličkost. A také se stane hrozbou i v přítomnosti.

The vampire diaries s03e17

22. března 2012 v 18:23 | Jessan |  TDV novinky