Vampire diaries musíte si přečííst ! -Střípky z The New Deal

11. ledna 2012 v 20:36 | Jess |  TDV novinky


Takže Zap2it si pro nás připravil 5 bodů a KSiteTV hned deset, takže jsem se je tu pokusila některak dát dohromady, takže mi nakonec vzniklo třináct bodů:)

1. Bonnie!
První osoba, kterou v epizodě uvidíme je právě Bonnie. Po delší době, kdy byla mimo obraz se konečně vrací zpět a to jako Elenina nejbližší kamarádka. Naneštěstí po prvních pár minutách už je zase pryč.

2. Klaus má i rodinnou stránku.
Jsme skoro nervní to přiznat, ale náš velký zlý vlk se stal jednou z nejsložitějších postav nynější televize. Způsob jakým je jeho zranitelnost a zločinnost spolu propletena, je prostě zábava sledovat. Když je teď jeho otec mimo obraz, Klaus má velké plány na sjednocení svých zbývajících členů rodiny -- které doplní obrázek vysněného domu v jejich městě, kde se naposledy měli rádi jako lidé. Skutečně poetické.

3. Jeremy se vymyká kontrole.
Mluvíme o starém Jeremym, bez laku na nehty. Propadá ve škole, vyhodí ho z práce,... a věci jsou jdou od desíti k pěti, když se zase začne poflakovat s Tylerem. Elena se snaží zasáhnout, ale když uvidí Jeremyho v strašlivém konfliktu s hybridem, stává se celkem jasné, že je jen zlomek od ztráty jakékoliv šance na štěstí.
A co se jinak Jeremyho týče, tak z něj mám prozatím smíšené pocity. Když jde do lesa střílet z kuše, je docela cool. Když je ale poblíž rodiny chová se jak spratek. A asi tak někdy v půlce epizody udělá něco opravdu, opravdu, opravdu hloupého. Nakonec si myslím, že bylo nejzábavnější, když ho pronásledovala mrtvá bejvalka.


4. Nové postavy.
Klaus má hybrida, který za něj dělá špinavou práci a ta postava tak trochu leze na nervy. Dalším nový přírůstkem je i doktorka Fellová, kterou, doufám, uvidíme více.

5. Romantické napětí mezi Damonem a Elenou se stává ještě více impozantní.
Vztah mezi nimi je ještě hlubší, než během posledních dvou let. Zatímco jejich loajalita k Stefanovi může být momentálně ohrožena pořád tu je -- obzvlášť, když Damon zjistí, že Stefan ušetřil Klause, jen aby zachránil Damona. Delena tak řeší velké dilema!! Předtím než dojdeme na konec dílu, jeden z nich učiní důležité rozhodnutí, která má co dočinění s jejich vztahem a s jejich vztahem se Stefanem.

6. Shipperovci budou spokojení.
Kteří pak shipperovci? CW nechtělo prozradit... ale já vám řeknu, že nejméně tři fanouškovské skupiny, uvidí vzájemnou reakci svých oblíbených postav. Na výběr máte z Klausova seznamu "Eleniných milovaných".

7. Vrhneme světlo.
Dozvíme se víc o loajalitě hibridů ke Klausovi a co to pro Tylera znamená, že je Klaus jeho zploditel -- dokonce dostaneme vysvětlení jaký je rozdíl mezi tím a upířím ovlivňováním. (Tak trochu. Řekněme, že ta čára je lehce rozmazaná.) Tylerova oddanost je v epizodě několikrát testována... a ačkoli jsou Elena a Alaric znepokojení, rozhodně některými testy neprojde. Nejsme si jistí, zda to věští něco dobrého pro jeho vztah s Caroline, která s v díle neobjeví.

8. Jogging.
Elena si půjde zaběhat. I s vším tím nebezpečím, které nejen v Mystic Falls číhají. Proč by vůbec někdy někam chodila samotná? Neví to sama nejlíp?

9. Vlasy.
Buď jsem si zvykla na Damonovy delší vlasy, nebo se mu dostalo pořádného sestřihu, ale Damon už nepřipomíná Joyce DeWittovou.

10. Damon je vždy boží, když je naštvaný.
I když si Damon stěžuje, když dělá něco nepříjemného, čelí nepohodlí když pomáhá druhým. Jeho postava se skutečně začíná napravovat, a to se mi líbí. Když seriál začínal, byl to Stefan, který byl tou soucitnou osobou. Nyní, ač už se mu to líbí nebo ne, se Damon o Elenu stará, a proto to i teď vypadá, že na ní dává pozor víc než na sebe.


11. "Nikdo z nás se z tohohle města nedostane živí."
Kdo tuto větu pronese však neprozradím.

12. Srdceryvné rozhodnutí.
Přinejmenším jedna postava učiní rozhodnutí, které ovlivní někoho jiného, možná pro jejich vlastní dobro.

13. Řekněte sbohem.
Jedna z našich oblíbených postav řekne Mystic Falls sbohem -- možná i navždy, ve scéně, která nás dohnala k slzám, i teď, když o ní znova píšeme. (Víme, že tu jsou kolem zvěstí, že Damon udělá něco, co donutí jednu postavu odejít - tohle ale není ten případ. Damon je zde tentokrát skutečný gentleman.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama