To si musíte přečíst ! -Damon a Elena žhavější a Stefanova pomstva

11. ledna 2012 v 20:33 | Jess |  TDV novinky

Damon a Elena žhavější a Stefanova pomstva

Damon a Elena žhavější a Stefanova pomstva
Po devíti v kuse odvysílaných epizodách, se TVD uložily k zimnímu spánku, aby dali divákům možnost popadnout dech a srovnat si myšlenky. Stále nás od dalšího pokračování dělí měsíc, přesto se Julie Plec, zatímco je v Atlantě natáčení čtrnácté epizody v plném proudu, podělila s Zap2it o několik šťavnatých informací z blížících se dílů. [Spoilery]

Jedním z velkých okamžiků třetí série je Elenin vývoj, kdy v první epizodě tráví své léto truchlením po Stefanovi, a však s postupem času se probere z věčné fáze zapírání, až dá Stefanovi ultimátum.
"V sedmé epizodě mu řekla, že nebude milovat ducha po zbytek. Řekla, "Dej se dohromady, nebo mě ztratíš." pověděla Julie."Dala mu šanci, aby se projevila jeho lidskost a přišel k rozumu, ale to se v jejích očích nestalo. Musí se posunout dál."

V mid-season finále se pak Elena skutečně rozhodla nechat Stefana jít - a ano, myslela to vážně. Damon na druhou stranu má trochu problém vyrovnat se se zřejmou ztrátou mladšího brášky. "Když se po přestávce vrátíme zpět, Damon bude dělat to, co umí Damon nejlíp, když ho někdo naštve: pití během dne," (moje pozn. půjde o alkohol či něco víc pokojové teploty?) směje se Julie. "O Stefonovi neslyšel ani ň, od doby, kdy zničil jejich plán a získal od Klause svobodu. Damon a Elena se tak trochu pohybují po spirále. Nevědí, kde je nebo proč je zradil. Jediné, co ví, je, že se na ně úplně vykašlal a že musejí jít dál."
A skutečně jdou dál, i když stále "pod rouškou strachu a paranoi", jak říká Plec, neboť jako obvykle, stále čekají, kdy se bude chtít Klaus pomstít za to celé fiasko s Původním Tatíkem.

"Když se v desáté epizodě vrátíme, Elena a Damon se ocitají v těch momentech, kdy je mezi nimi romantické napětí o něco hlubší a fyzická přitažlivost o něco žhavější," napovídá Julie.(Víme, na co myslíte. Žhavější? Jak je to vůbec možné? Věřte... je to možné.)
Stefan je mimo obraz, a tak Damon a Elena spolu stále tráví čas. "Musí spolu spolupracovat proti Klausovi, takže se stále nacházejí ve chvílích, kdy jsou nyní oba svobodni jednat bez viny."


Samozřejmě, že Stefan nikdy nezůstane pryč moc dlouho. A v určitém okamžiku, se odhalí jeho skutečná povaha "zrady", která byla v Damonův prospěch. "Nakonec, někdo zjistí, že Stefan zachránil Damonovi život a Damon a Elena se s tím budou muset potýkat," říká Julie. "Budou muset učinit některá rozhodnutí."

Ačkoli se konečně někam hýbe vztah Damona a Eleny (je jen určité množství skoro-polibků, které dokáže obecenstvo snést), rozhodně není pochyb, že značné proměny se dočkal i třetí člen trojúhelníku.

Julie souhlasí. "Pro mě bylo největším potěšením -- což neřeknu, že je překvapení, protože jsme vždycky věděli, že to má v sobě -- sledovat Paula Wesleyho, jak dělá, co dělá. Bylo to napínavé," říká. "Myslím, že je skvělý herec a skutečně vidět ho, jak září na obrazovce, bylo tak vzrušující a tak intensivní a emocionální. Jsem na něj skutečně pyšná. Jsem hrdá na seriál obecně, protože tenhle děj zapůsobil, jak jsme chtěli."

Stefan je teď konečně volný a mi uvidíme Stefana Rozparovače, které jsme si tak oblíbili. Nebo vlastně ne, protože nám láme srdce sledovat několik posledních epizod chladného Stefana. "Myslím, že je to skvělé sledovat ho, když je naprosto bez zájmu, tak i chvíle, kdy zahlédnete pod tím vším náznaky něčeho čistého," prozrazuje Julie.

Stefan se teď obrátil proti Klausovi, což Klaus vůbec nečekal, když Stefana osvobodil, a uvidíme tak epický střet. "Neviděli jsme to nejhorší z Klause. A taky jsme neviděli to nejhorší ze Stefana, který se Klausovi postavil," říká Julie. "Jedna ze zábavných věcí, co uděláme, až se v lednu vrátíme, je, dalo by se říct, soutěž mezi Stefanem a Klausem v "nasírání se" a to v úplně novém levelu. Sledovat tyhle vlivné postavy a působivé herce jít proti sobě bude úžasně."


Stefan není zvyklý být protivníkem, a zatímco hledá hněvem hnanou odplatu, zjistí, že Klaus je snadněji manipulovatelný, než si myslel. Popravdě Klaus spustí plán obrátit celý Mystic Falls proti Stefanovi, vyrvat mu jeho domov tak, jako mu Stefan unesl jeho rodinu.

"Je tu moment, kdy je Damon na koktejlové party a vidí starostku Lockwoodovou klábosit s Klausem a Damon je jako "Co to, k čertu, vyvádíš? Zničil tvýmu synovi život, ničí i životy naše," tvrdí Julie. "starostka Lockwoodová na to, "Klaus mi nabídl, že mě nechá na pokoji, stejně tak i moji rodinu a tohle město, když si srovnáš bratra do latě." Takže uvidíme, jak Klaus manipuluje s celým městem a Stefan na to reaguje, Klaus jen říká, "Hej, nejsem tvůj problém! Stefan Salvatore je ten problém."

Kdo už se přeci jen nemůže dočkat?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

čo je lepší ? Delena nebo Stelena

stefan and elena
Damon and elena
ani jedno

Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:58 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama