The vampire diaries-Meredith Fell nástup do tvd

12. ledna 2012 v 21:08 | elizabeth |  TDV novinky
Minulý týden měla svůj první výstup v TVD také jedna z postav, kterou můžete znát už z knih, její jméno je Meredith (Torrey DeVitto). Zap2It připravili rozhovor s touto herečkou. Torrey ale varuje před nevyhnutelnými rozdíly mezi knihami a seriálem.
Dobrá zpráva pro fanoušky Meredith - vaše oblíbená postava je v dobrých rukou, Torrey DeVitto je totiž také fanynkou knižní série. "Když vyšel pilotní díl, vzala jsem do ruky celou sérii a v podstatě jsem ji přečetla bez zastavení," řekla Torrey. "Právě jsem měla dočtenou celou Twilight ságu a byla jsem tak ohromená Edwardem, že když jsem uviděla, že v tomhle jsou také upíři, byla jsem ráda. Skvělé. Přečtu si je všechny!"Scénáristé TVD samozřejmě cíleně vytváří určitou vzdálenost mezi postavami z knih. "Pamatuji si Meredith, ale né zas až tak úplně a dokonale," říká Torrey. "V seriálu je velice odlišná, takže se nebudu vracet zpět ke knihám a číst je odznovu, protože nechci mít o ní příliš protichůdné představy. Myslela jsem, že by bylo dobré přijít a nebýt pouze součástí show, ale kromě toho jsem poctěna, že mohu být součástí něčeho, co budou moct rozpoznat i knižní fanoušci a snad to i ocení."
Co říkáte na tuto novou postavu? Chtěli byste, aby zůstala v seriálu natrvalo? Líbí se vám výhledy na nově se tvořící pár (Alaric & Meredith)?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama