Nina Dobrev pro Nylon Magazín ...

25. ledna 2012 v 14:39 | eliza
Toto je velice kroťoučký rozhovor, který doprovází photoshoot (jak tu avizovala Anetka), který Nina Dobrevnafotila pro magazín Nylon.
Co říká Nina na…
…natáčení více filmů?
Chci se stát jiným člověkem. A to mi natáčení filmů dokonale poskytuje. Chci být punkerka, zlatíčko, nebo drogově závislá! Existuje tolik věcí k prozkoumání… Někdy na mě mají reakce typu: "Není dost otevřená," nebo "není dost protivná." To mě frustruje. Cítím se jako nepopsaná tabule a přála bych si, aby byli lidi objektivnější.

Řeknu vám, jsem kočičí žena. Ten výraz mi připadá, jako bych na tomhle světě byla už 500 let… Ale já prostě miluji své chlupaté přátele. Dokonce jsem si udělala i kočičí kalendář na rok 2012. Jmenuje se Moje čičinky: Chlupatá love story (My Pussies: Hairy Love Story). Kočky se ke mně stahují. Jsem si celkem jistá, že v minulém životě jsem byla kočka.

Byl vážně skvělý. Nemůžu uvěřit, že je z něj teď rapper a sex symbol. Vzpomínám si, jak jsem jela na párty a zpívala jsem si s rádiem. A někdo v autě řekl: "Nezpívá to tvůj kámoš Drake?" A já: "Kdo je Drake?"

Nemohu říct, že mě nezajímá Angelina Jolie, Brad Pitt a jejich rodina. Ale když jste opravdu hodně populární, svádíte tak boj o své soukromí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama