Kristen Stewart dyes her hair to play Bella in ‘Breaking Dawn’ ...

22. ledna 2012 v 0:02 | eliza
Poté, co si v létě obarvila vlasy na blond kvůli roli ve filmu On The Road, Kristen Stewart šla opět do tmavé varianty - vrátila se k hnědé barvě vlasů. "Byla jsem teď nějaký čas blondýna," řekla Stewart magazínu People na červeném koberci při pondělním promítání Welcome to the Rileys.
"No a teď mám vlasy tmavé kvůli Twilight," řekla. Dodala: "S tmavými vlasy se cítím více sama sebou."
Režisér filmu Welcome to the Rileys Jake Scott, řekl, že pro film Kristen zanechali kaštanovou barvu vlasů. "Na natáčení přišla pár týdnů po dokončení New Moon. Její vlasy se mi líbily a tak jsme je nechali tak, jak je měla. Ale nechali jsme je dorůst, trochu jsme je rozcuchali a nechali jsme jí roztřepené konečky."
Po natáčení se Kristen musela vzdát několika nezdravých koníčků, na něž si při natáčení Welcome to the Rileys zvykla. "Jedla špatně, kouřila tuny cigaret, byla vzhůru dlouho do noci," řekl Scott. "Převzala totiž charakter svojí role."
Takže Kristen se v současné době snaží jíst lehčí stravu. "No, je to trochu trapné," řekla pro People. "Brzo budu hrát upírku. A obvykle jím dost hnusně. A tak se právě teď snažím nejíst tolik másla a takových věcí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama