Damon, Elena, Klaus a ještě více původních upírů!

8. ledna 2012 v 21:37 | Jess |  TDV novinky

Damon, Elena, Klaus a ještě více původních upírů!

Damon, Elena, Klaus a ještě více původních upírů!Demon a ELENA: KONEČNĚ! | Po několika velmi blízkých chvílích v této sérii, jak dlouho ještě mohou ještě jít s tím jejich budou-nebo-nebudou pár, bez toho aby se vlastně někam pohnuli? "Tohle není náš záměr věčného

škádlení, které nikam nevede," prozrazuje Plec. "Takhle nechceme náš příběh odvyprávět." Ve skutečnosti slibuje, že "nakonec nás čeká odměna" v dlouho-budovaném sexuálním napětím mezi Stefanovou bejvalkou a jeho bráchou. Ale, dodává, že ten dlouho očekávaný moment, "co to je a kdy k tomu dojde, možná lidi překvapí."

AMOR SE ZAMĚŘÍ NA ... KLAUSE?! | Má velký, zlý hybrid měkké a citlivé srdce? Nedávno prosákla informace, že brzo někdo padne Klausovi do oka. "Co dělá když usiluje o toho někoho bude zajímavou a zábavnou částí naší příští kapitoly," prozrazuje Plec. Ale je být v centru upíří pozornosti skutečně dobrá věc? Konec konců, to může taky znamenat, že jste večeře. Plec se směje předtím, než nás ujišťuje, že příběh je "možnost vidět Klause tak, jak jsme ho zatím neviděli - byt někým přitahován. ... Bude to velká švanda."

PROBER SE A UCÍTÍŠ MANIPULACI | Po jistých velmi "nešťastných" událostech Tyler "začne chápat, že vodítko, na kterém ho Klaus drží, je mnohem silnější, než si myslel a že s jeho následováním přichází velmi, velmi bolestná a ošklivá cena," říká Plec. "Bude s tím muset něco udělat, jestli chce mít nějakou naději k vyhrání Caroline zpět." Aje to velké "jestli." Tylerova ochrana Caroline, mírně řečeno, "učiní Klaus velmi nešťastným."

PŮVODNÍ RODINKA | Romance není jediná věc, kterou má Klaus na mysli. Bude mít taky plné ruce práce se snahou získat svou rodinu od Stefana zpátky. A ne všichni upíři zůstanou ve svých rakvích. "Přinejmenším jeden z prokolíkovaných původních upírů vstoupí z rakve," napovídá Plec. "A to se stane spíš dříve nežli později." Plec už prozradila, že se Rebekah probere naštvaná (psali jsme dříve už zde). Taky teď ještě víme, že Klaus se shledá se svými bratry, Kolem (Nathaniel Buzolic) a Finnem (Caspar Zafer) (o nichž a jejich obsazení se více můžete dočíst tady). Jejich nové objevení spustí velké odhalení o tom kdy a jak skončili s dýkou v srdci. Navíc "Klaus, který měl velmi dlouho vše naprosto pod kontrolou, má najednou několik sourozenců, se kterými se musí potýkat," doplňuje Plec.

DOKTORKA FELLOVÁ | Nová doktorka (skutečná manželka Paula Wesleyho Torrey DeVitto) si nejen všimne Alaricovi schopnosti přežít nemožné, ale je "rozhodně mnohem víc, než se zdá," napovídá Plec. Navíc se objeví i na radaru ... Damona! "Její zájem o Alarica v Damonovi vyvolá obavy a podezření ohledně toho, co by mohla skrývat," dodává Plec. Takže v duchu jejich bromance, se Damon vydává na průzkum, aby zjistil, jestli doktorka Fellová "je cena jakéhokoliv vztahu s jeho kámošem. Nezbytně se mu nemusí zamlouvat, co najde."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo svás je nejlepší v The vampire diaries ?

Damon 27.3% (296)
Katherine 13.9% (151)
Stephan 16.5% (179)
Elena 14.5% (157)
John 13.1% (142)
Caroline 14.6% (158)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama