Leden 2012


The vampire diaries -Spoilery k nadcházejícím epizodám

28. ledna 2012 v 13:08 | eliza |  TDV novinky
Co se stane s Klausem a Caroline?
Scéna s Klausem a Caroline je pro scénáristy TVD jednou z nejoblíbenějších scén této série, ale neočekávejte, že se mezi nimi najednou zrodí vztah. Caroline (Candice Accola) pořád pevně věří, že Tyler (Michael Trevino, který na dalších pět epizod bude chybět) přijde i na druhou stránku svého zplozeneckého pouta. Nicméně, očekávejte, že se ani Klaus (Joseph Morgan) nestáhne. Více z jeho zájmu o Caroline uvidíme v epizodě "Dangerous Liaisons" - což by mohlo vysvětlit tu fotografii, na které spolu tančí.
Je pro Stefana a Elenu ještě nějaká šance?
Tento trojúhelník se definitivně rozproudí v následujících epizodách, kde se Stefan (Paul Wesley) s Damonem (Ian Somerhalder) pokusí napravit svůj vztah navzdory tomu, že jsou oba zamilovaní do stejné dívky.
Je nějaká šance, že Stefan přestane být horší než Klaus a Klaus slaboch?
Producenti přísahali, že Klaus slabochem nebude, ale to neznamená, že nezačneme vídat víc z jeho lidské stránky - kromě války se Stefanem. Proč Stefan vždy vyrazí z Klause to nejhorší?
Kdy zase uvidíme Jeremyho?
Steven R. McQueen je pořád v Atlantě, takže fanynky Jeremyho nemusí ztrácet naději.


Nina Dobrev pro Nylon Magazín ...

25. ledna 2012 v 14:39 | eliza
Toto je velice kroťoučký rozhovor, který doprovází photoshoot (jak tu avizovala Anetka), který Nina Dobrevnafotila pro magazín Nylon.
Co říká Nina na…
…natáčení více filmů?
Chci se stát jiným člověkem. A to mi natáčení filmů dokonale poskytuje. Chci být punkerka, zlatíčko, nebo drogově závislá! Existuje tolik věcí k prozkoumání… Někdy na mě mají reakce typu: "Není dost otevřená," nebo "není dost protivná." To mě frustruje. Cítím se jako nepopsaná tabule a přála bych si, aby byli lidi objektivnější.

Řeknu vám, jsem kočičí žena. Ten výraz mi připadá, jako bych na tomhle světě byla už 500 let… Ale já prostě miluji své chlupaté přátele. Dokonce jsem si udělala i kočičí kalendář na rok 2012. Jmenuje se Moje čičinky: Chlupatá love story (My Pussies: Hairy Love Story). Kočky se ke mně stahují. Jsem si celkem jistá, že v minulém životě jsem byla kočka.

Byl vážně skvělý. Nemůžu uvěřit, že je z něj teď rapper a sex symbol. Vzpomínám si, jak jsem jela na párty a zpívala jsem si s rádiem. A někdo v autě řekl: "Nezpívá to tvůj kámoš Drake?" A já: "Kdo je Drake?"

Nemohu říct, že mě nezajímá Angelina Jolie, Brad Pitt a jejich rodina. Ale když jste opravdu hodně populární, svádíte tak boj o své soukromí.


The vampire diaries s03e13 zde

24. ledna 2012 v 14:46 | eliza |  TDV novinky
Na další díl si budeme muset tentokrát počkat dva týdny. Co se tam však bude dít můžeme z části vyčíst z traileru. Opět budeme čarovat s Persiou White, Jack Coleman bude dál pomáhat Tylerovi a nečekaně se nám tam objevila stará známá postava, která by mnohým mohla udělat radost:)


Kristen Stewart dyes her hair to play Bella in ‘Breaking Dawn’ ...

22. ledna 2012 v 0:02 | eliza
Poté, co si v létě obarvila vlasy na blond kvůli roli ve filmu On The Road, Kristen Stewart šla opět do tmavé varianty - vrátila se k hnědé barvě vlasů. "Byla jsem teď nějaký čas blondýna," řekla Stewart magazínu People na červeném koberci při pondělním promítání Welcome to the Rileys.
"No a teď mám vlasy tmavé kvůli Twilight," řekla. Dodala: "S tmavými vlasy se cítím více sama sebou."
Režisér filmu Welcome to the Rileys Jake Scott, řekl, že pro film Kristen zanechali kaštanovou barvu vlasů. "Na natáčení přišla pár týdnů po dokončení New Moon. Její vlasy se mi líbily a tak jsme je nechali tak, jak je měla. Ale nechali jsme je dorůst, trochu jsme je rozcuchali a nechali jsme jí roztřepené konečky."
Po natáčení se Kristen musela vzdát několika nezdravých koníčků, na něž si při natáčení Welcome to the Rileys zvykla. "Jedla špatně, kouřila tuny cigaret, byla vzhůru dlouho do noci," řekl Scott. "Převzala totiž charakter svojí role."
Takže Kristen se v současné době snaží jíst lehčí stravu. "No, je to trochu trapné," řekla pro People. "Brzo budu hrát upírku. A obvykle jím dost hnusně. A tak se právě teď snažím nejíst tolik másla a takových věcí."


The vampire diaries s03e13

20. ledna 2012 v 21:17 | Kiki:-*
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) přináší Alaricovi (Matt Davis) a Eleně (Nina Dobrev) nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použita v nedávné vraždě. Ve vyhrocující se snaze bratrů Salvaturů zabít Klause (Joseph Morgan), se Stefan (Paul Wesley) obrací na Bonnie (Kat Graham) a Abby (hostující hvězda Persia White), zatímco Damon (Ian Somerhalder) hledá pomoc u starého známého, aby mu pomohl zorganizovat propracovaný plán. Klaus, upjatý na svůj vlastní plán, pořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, dokud nečekaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline (Candice Accola) zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii.

nový poster s ninou dobrev !

20. ledna 2012 v 21:09 | elizabeth


Stanice CW vydala k vítězství Niny Dobrev v anketě People's Choice Awards tento nový poster:


Nina and Ian :)

20. ledna 2012 v 20:47 | Jess

Paul weasley moments

20. ledna 2012 v 20:44 | Jamie