Kristen Stewart - Nové interview

19. listopadu 2011 v 14:44 | Kiki:-* |  Stmívání novinky


Kristen Stewart - Nové interview

Rozhovor s Kristen Stewart z doby před premiérou Breaking Dawn.

Viděla jsi ty a Rob Breaking Dawn?
Ano. Poprvé, když vidíš svou práci na obrazovce, nejvíce času strávíš kritizováním svého výkonu, namísto přemýšlení o tomto významném projektu. A pravdou je, že v tom všem nejsem objektivní, naopak, cítím, že jsem tak trochu posedlá svým hraním. Mluvím o tom, protože si nemyslím, že je to směšné.
Teď, když sága končí, jak moc zůstane v tvojí paměti tvoje postava?
Každá postava, kterou hraješ, je životní zkušenost, a ta už zůstane ve vaší vlastní osobnosti. V tomhle případě, je Bella postava, kterou miluju, nejenom proto, že jsem ji hrála několik let, ale protože se stala velkou částí mojí kariéry.
Jako herečka, jsi při výběru nových rolí intuitivní?
Je těžké popsat, jak na mě nějaká postava působí profesionálně, ale vždycky se snažím vybrat role, které mi pomůžou vyrůst - jako člověk.
V tomhle filmu máš ty a Rob dítě. Probudilo to v tobě nějaké mateřské pudy?

Ano. Je zvláštní, jak si každý myslí, že jsem příliš mladá na to, abych měla dítě, nebo se ocitla ve stejné situaci jako ona. Pro mě je skvělé hrát někoho, kdo zjistí, že těhotný a provdaný v tak mladém věku. Můžu dokonale vidět, jak je v tomhle vyspělá, jak všechno ohledně toho s nikým nesdílí. Přežije a vytrvá, a já jsem na tom stejně jako Bella. Jedna z mých nejlepších kamarádek měla nedávno dítě a vdala se. A to je stejně stará. Takže díky ní, jsem porozuměla spoustě věcem, které se Belle staly.
Jak ses připravovala na svatbu?
Šaty byly ten nejdůležitější detail, takže jsme diskutovali o návrhu na délku. Sledovali jsme každý detail, i když je to jen součást fiktivního příběhu, ale kvůli fanouškům jsme to brali velmi vážně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hana | E-mail | 1. května 2013 v 20:38 | Reagovat

super mam i zdi malovani stmívání mam i všechny díli DVD i všechny knihy no skrátka uplne všechno    

MILUJU KRYSTEN STEVART A STMÍVÁNÍ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama