Listopad 2011

Kristen Stewart - Nové interview

19. listopadu 2011 v 14:44 | Kiki:-* |  Stmívání novinky


Kristen Stewart - Nové interview

Rozhovor s Kristen Stewart z doby před premiérou Breaking Dawn.

Viděla jsi ty a Rob Breaking Dawn?
Ano. Poprvé, když vidíš svou práci na obrazovce, nejvíce času strávíš kritizováním svého výkonu, namísto přemýšlení o tomto významném projektu. A pravdou je, že v tom všem nejsem objektivní, naopak, cítím, že jsem tak trochu posedlá svým hraním. Mluvím o tom, protože si nemyslím, že je to směšné.
Teď, když sága končí, jak moc zůstane v tvojí paměti tvoje postava?
Každá postava, kterou hraješ, je životní zkušenost, a ta už zůstane ve vaší vlastní osobnosti. V tomhle případě, je Bella postava, kterou miluju, nejenom proto, že jsem ji hrála několik let, ale protože se stala velkou částí mojí kariéry.
Jako herečka, jsi při výběru nových rolí intuitivní?
Je těžké popsat, jak na mě nějaká postava působí profesionálně, ale vždycky se snažím vybrat role, které mi pomůžou vyrůst - jako člověk.
V tomhle filmu máš ty a Rob dítě. Probudilo to v tobě nějaké mateřské pudy?

Ano. Je zvláštní, jak si každý myslí, že jsem příliš mladá na to, abych měla dítě, nebo se ocitla ve stejné situaci jako ona. Pro mě je skvělé hrát někoho, kdo zjistí, že těhotný a provdaný v tak mladém věku. Můžu dokonale vidět, jak je v tomhle vyspělá, jak všechno ohledně toho s nikým nesdílí. Přežije a vytrvá, a já jsem na tom stejně jako Bella. Jedna z mých nejlepších kamarádek měla nedávno dítě a vdala se. A to je stejně stará. Takže díky ní, jsem porozuměla spoustě věcem, které se Belle staly.
Jak ses připravovala na svatbu?
Šaty byly ten nejdůležitější detail, takže jsme diskutovali o návrhu na délku. Sledovali jsme každý detail, i když je to jen součást fiktivního příběhu, ale kvůli fanouškům jsme to brali velmi vážně.Rozbřesk už dnes...

18. listopadu 2011 v 10:21 | Kiki:-* |  Stmívání novinky
Tak dneska už je v kinech 1 premiéra doufám že všichni na to pujdete do kina a slibuju až bude na internetu ke stáhnutí rychle to sem dám co nejdříve tady vám dávám pár fotek s natáčení .. ;)


Rozbřesk .... Už zítra premiéra

17. listopadu 2011 v 21:50 | Kiki:-* |  Stmívání novinky
Tak co jak se těšíte zítra už je konečně 4 díl twiling ságy -rozbřesk 1část ,,, Tak si to užijte a určitě na to děte do kina ;)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Rozbřesk trailer

17. listopadu 2011 v 21:47 | Kiki:-* |  Music,sountracky a videa - Stmívání

TrailerTwiling vs Vampire diaries ?

10. listopadu 2011 v 22:23 | Kiki:-*


1. Knihy
TWILIGHT-Sága ,,Stmívání,, autorky Stephenie Meyer (36) vede celosvětově žebříčky nejprodávanějších knih. Dohromady se prodalo více než 85 milionů výtisků románů Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. První svazek vyšel v roce 2005, poslední v roce 2009
THE VAMPIRE DIAIES-Lisa J. Smith se svými čtyřmi knihami ,,Upířích deníků,, (prodáno ,,jen,, 4 miliony výtisků) daleko zaostává za ,,Stmíváním,,. Ale pozor:,,Probuzeni,,, ,,Souboj,,, Zášť,,, Temné shledání,, vyšly v USA už v roce 1991 (!) - do češtiny byly přeložené až vloni, takže je čerstvě najdeš na knižních pultech.
upiri-deniky-probuzeni-1.jpgupiri-deniky-souboj-2.jpgupiri-deniky-zast-3.jpgupiri-deniky-temne-shledani-4.jpg
2. Úspěch
TWILIGHT-Zfilmování první knihy vyvolalo obrovskou upíří horečku. Film ,,Stmívání,, vydělal celosvětově více než 380 milionů dolarů. To ale ještě není všechno! Druhý díl - ,,Nový měsíc,, má na svém kontě dokonce přes 680 milionů dolarů!
THE VAMPIRE DIARIES-The Vampire Diaries existují ,,jen,, jako televizní seriál. První řada přilákala v USA k obrazovkám skoro pět milionů diváků a je pokládaná za nejúspěšnější pořad TV kanálu ,,The CW,,.Pořad získal cenu ,,People's Choice Award,, v kategorii ,,nejoblíbenější televizní seriál,,. Ale pro srovnání: Snímek ,,Nový měsíc,, získal tři takové ceny!
3. Upíři
TWILIGHT-Upíry ze ,,Stmívání,, můžeme popsat jako neuvěřitelně krásné. Jejic kůže se ve slunečním svitu třpytí. Podle toho, jestli se živí zvířaty nebo lidmim, se jejich oči zbarvují buď zlatě nebo rudě. Někteří z nich mají z cele zvláštní schopnosti: například Edward (Robert Pettison) dokáže číst myšlenky a jeho sestra Alice (Ashley Greene) vidí do budoucnosti.
THE VAMPIRE DIARIES-V přímém boji proti upírům ze ,,Stmívání,, by upíři z televize neuspěli. Na slunečním světle umírají a v seriálu mohou upíra porazit dokonce i lidé. Stojí za to uvést, že se Stefan (Paul Wesley, 27) se svými ,,kolegy,, může dorozumívat v myšlenkách a dokáže dokonce ovlivnit i vůli smrtelníků. Pokud se tihle upíři živí zvířecí krví místo lidské, jejich síla slábne. Taky mají typické trhací špičáky!
4. Lovestory
TWILIGHT-Studentku Bellu (Kristen Stewart) a upíra Edwarda spojuje velká láska. Edward má ale konkurenta: vlkodlačího kluka Jacoba (Taylor Lautner)! Ten bojuje prostředky a i ona cítí, že ji její nejlepší přítel přitahuje...
THE VAMPIRE DIARIES-Taky v příběhu ,,The Vampire Diaries,, se vyskytuje milostný trojúhelník. Elena (Nina Dobrev, 21) se zamiluje do školního ,,nováčka,, Stefana. Rychle pozná, že je to upír, ale ten ,,hodný,, - živí se zvířaty. Mezitím co se pokouší podmanit si ho, objeví se v městečku Stefanův zlý bratr Damon (Ian Somerhalder, 31), který má v plánu Elenu svést, ale jen proto, aby naštval svého bratra. pro kterého upíra se krásná smrtelnice rozhodne ?
5. Herci
TWILIGHT-Super: Pro zfilmování ságy ,,Stmívání,, byli herci vybíráni podle románové předlohy. Robert Pettison (23), Taylor Lautner (17) a Kristen Stewart (20) jsou považováni za perfekní ztělesnění Edwarda, Jacoba a Belly a jsou naprostými miláčky všech fanoušků. Není se čemu divit, spisovatelka Stephenie totiž trvá na přesném zpracování knihy.
THE VAMPIRE DIARIES-Na první pohled je znát, že se televizní seriál hodně podobá ,,Stmívání,,. Škoda, protože když člověk porovná knížky, tak se od sebe právě hlavní představitelé dost liší. Stefan má v románové předloze černé vlnité vlasy - přitom v televizi je z něj dokonalá kopie Edwardova stylu. Zvlášť nápadné je, že hlavní ženskou postavu Elenu autorka Lisa J. Smith popisuje jako modrookou blon´datou krásku. V seriálu vypadá ale skoro jako Bella...Zajímavost: Jako seriálový se v USA zatím vybarvuje zloduch Damon!

VÝSLEDEK
Stmívání pořád jasně vede. Větší úspěch, více fanoušků, opravdové hvězdy. Zapřísáhlí příznivci Edwarda, Belly a spol. by kromě toho mohli ,,The Vampire Diaries,, pokládat za levnou kopii. Možná se ale vyplatí vyčkat. Postupně totiž vyjde najevo, že se děj obou projektů hodně liší, a seriál se časem může vybarvit jako pořádný napínák! Televizní upíři tak svým kolegům z kina šlápnou na paty. trochu nepříjemná zpráva pro všechny fanoušky knih ,, Upíří deníky,, - děj seriálu je oproti knižní předloze značně pozměněný...


Dnes slaví mackenzie své 11 narozeniny

10. listopadu 2011 v 22:11 | Kiki:-* |  Stmívání novinky
Dnes, 10. listopadu slaví své 11. narozeniny představitelka Renesmee v Breaking Dawn, Mackenzie Foy. Všechno nejlepší!